خرید محصولات برند Casio کاسیو

اگه تا به حال به دنبال خرید ساعت بوده باشین بدون شک بار ها نام برند کاسیو را شنیده اید. این برند در سال 1946 در ژاپن آغاز به فعالیت کرد. داستان این برند نام آشنا از آنجا شروع شد که موسس آن در ابتدا اجسامی مانند ماشین حساب می ساخت که با این اختراعات مشهور شد. سپس کاشیو تادائو تصمیم به ساخت ساعت کرد. بدلیل ساخت ساعت توسط کاشیو در ابتدای اختراع این وسیله محصولات اون بسیار محبوب شد. کاشیو با این محبوبیت سعی کرد قلمرو صادر محصول خود را از آسیا به تمام جهان افزایش دهد، که این کار با موفقیت انجام شد. ساخت ساعت ضد ضربه در سال 1983 محقق شد که از آرزهایی بود که برند کاسیو به آن رسید. در حال حاضر نیز این برند در حال تولید ساعت های هوشمند هست.

سایت اصلی کاسیو: www.casio-europe.com

محصولات ساخت برند Casio – کاسیو در مجموع 23 کالا در این دسته با میانگین قیمت 3,070,000 تومان لیست شده. از برند Casio – کاسیو برای جنسیت زنانه، مردانه انواع محصولات ساعت تولید شده در کشور ژاپن اصالت ۱۰۰٪ اصل و اورجینال با مبدا برند ژاپن در سایزبندی سایز متوسط با ویژگی های تقویم، ساعت، کرونومتر الگو ساده محصولات با نوع ساعت مچی و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Casio – کاسیو آورده شده است.

توضیحات 3 از 23 کالا

ساعت مچی زنانه فلز و رنگ فلزی کاسیو Casio (برند ژاپن)

ساعت مچی زنانه از برند کاسیو. این محصول دارای بند و بدنه استیل و فلزی رنگ می باشد. این محصول دارای نمایشگر از نوع کوارتز و شیشه از نوع معدنی می باشد. رنگ صفحه سفید با قطر 30 میلی متر از دیگر ویژگی های این محصول می باشد. مقاوم در برابر آب در حد پاشیدن آب روی ساعت. این محصول دارای تقویم و فاقد کرنومتر می باشد.

ساعت مچی زنانه نقره ای رنگ جنس استیل کاسیو Casio (برند ژاپن)

ساعت مچی زنانه از برند کاسیو. دارای بند و بدنه استیل و نقره ای رنگ. این محصول دارای مکانیسم کوارتز و شیشه هاردلکس می باشد. رنگ صفحه فلزی رنگ با قطر 25 میلی متر از دیگر ویژگی های این محصول می باشد. مقاوم در برابر آب در حد پاشیدن آب روی دست. این محصول فاقد تقویم، کرنومتر و زنگ هشدار است.

ساعت مچی زنانه جنس فلز رنگ فلزی کاسیو Casio (برند ژاپن)

ساعت مچی زنانه از برند کاسیو. دارای بند فلز و فلزی رنگ و بدنه با آبکاری یونی و فلزی رنگ. این محصول دارای مکانیسم از نوع کوارتز و شیشه از نوع معدنی می باشد. رنگ صفحه مشکی با قطر 31 میلی متر از دیگر ویژگی های این محصول می باشد. مقاوم در برابر آب در حد شستشوی دست. این محصول دارای تقویم و فاقد کرنومتر می باشد.

نمایش دادن همه 23 نتیجه