خرید محصولات برند Pierre Cardin پیر کاردین

در صورتی که با دنیای مد و فشن آشنایی زیادی هم نداشته باشید شاید تا به حال نام برند پیرکاردین را شنیده باشین و کسانی هم که در این حوزه فعالیت تخصصی دارند از کیفیت بالا و شهرت این برند نام آشنا اطلاع دارند. این برند در کشور فرانسه متولد شده و در حال حاضر محصولاتی که توسط پیرکاردین تولید می‌شود در کشور های مختلف عرضه می شود. این برند توسط پیرکاردین شروع به فعالیت کرد و کشور ژاپن یکی از مهم‌ترین کشور هایی بود که از این برند استقبال کرد. در سال 1971 نیز این برند به کشور جماهیر شوروی وارد شد. استفاده از محصولات این برند در کشور های مختلف روز به روز بیشتر می‌شد تا زمانی که در سال 1996 در بازی های المپیک پیرکاردین مجموعه لباس های ورزشی که تولید کرده بود را در قالب شو به نمایش گذاشت.

یکی از دلایل محبوب بودن برند پیرکاردین این بود که موسس این شرکت با سفر به کشورهای مختلف ایده های مختلف برای طراحی لباس می‌گرفت. برا مثال در سفری که کاردین به هند و پاکستان داشته کت‌های یقه دار را طراحی کردند که محبوبیت خاصی در این قشر داشت. این برند محصولات مختلفی از جمله لباس بچه‌گانه، محصولات آرایشی، ادکلن و لباس ست تولید میکرد. جالبه بدونید که برند پیرکاردین اولین برندی بود که لوگوی خودش را بر روی لباس ها چاپ می‌کرد.

سایت اصلی پیرکاردین: pierrecardin.com

محصولات ساخت برند Pierre Cardin – پیر کاردین در مجموع 1984 کالا در این دسته با میانگین قیمت 2,020,000 تومان لیست شده. از برند Pierre Cardin – پیر کاردین برای جنسیت زنانه، مردانه انواع محصولات کوله پشتی، شلوارک و برمودا، تی شرت تولید شده در کشور فرانسه با مبدا برند فرانسه در سایزبندی های 30، 29، 38، S، L پوشاک با انواع پارچه بافت، پارچه با ویژگی های پایه ارتوپدی، دارای مجوز با مدل باریک الگوهای طرح دار، طرح چاپی، تک رنگ با ضخامت های لاغر، متوسط برای موارد استفاده اسپورت، روزمره ارتفاع پاشنه کفش کفش پاشنه کوتاه ( 1 تا 4 سانتی متر) متریال و جنس محصولات چرم مصنوعی، پنبه، پنبه – الاستین و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Pierre Cardin – پیر کاردین آورده شده است.

توضیحات 3 از 1984 کالا

کوله پشتی طرحدار زنانه پیر کاردین Pierre Cardin (ساخت فرانسه)

کوله پشتی طرحدار از مجموعه کالکشن زنانه Pierre cardin ساخت فرانسه می باشد. کوله پشتی پیرکاردین از چرم مصنوعی  ساخته شده است. داخل این کیف آستردوزی شده و یک جیب زیپ دار در داخل آن موجود می باشد. این کوله پشتی دارای یک جیب زیپ دار در قسمت جلوی آن است. بندهای این کیف قابل تنظیم است. به دلیل جادار بودن این کیف به راحتی میتوانید آن را در دانشگاه، محل کار، مدرسه ، باشگاه و… همراه خود داشته باشید.

کوله پشتی طرحدار چرم زنانه پیر کاردین Pierre Cardin (ساخت فرانسه)

کوله پشتی طرحدار چرم از مجموعه کالکشن زنانه Pierre cardin ساخت فرانسه می باشد. کوله پشتی پیرکاردین از چرم مصنوعی ساخته شده است. داخل این کیف آستردوزی شده و یک جیب زیپ دار در داخل آن موجود می باشد. این کوله پشتی دارای سه جیب زیپ دار در قسمت جلوی آن است.  بندهای این کیف قابل تنظیم است. شما می توانید این کیف را در سه رنگ متنوع و جذاب تهیه کنید. یک کاور مخصوص برای نگهداری با طرح نوشته

کوله پشتی طرحدار زنانه پیر کاردین Pierre Cardin (ساخت فرانسه)

کوله پشتی طرحدار از مجموعه کالکشن زنانه Pierre cardin ساخت فرانسه می باشد. کوله پشتی پیرکاردین از چرم مصنوعی  ساخته شده است. داخل این کیف آستردوزی شده و یک جیب زیپ دار در داخل آن موجود می باشد. این کوله پشتی دارای دو جیب زیپ دار در قسمت جلوی آن است. یک جیب زیپ دار در پشت آن قراردارد. بندهای این کیف قابل تنظیم است. به دلیل جادار بودن این کیف به راحتی میتوانید آن را در دانشگاه، محل کار،

نمایش 1–30 از 1984 نتیجه